ARMATURA

Posiadamy duży wybór złączek, przyłączek, szybkozłączy, elementów ochronnych i mocowań do hydrauliki siłowej do 25 MPa oraz do pneumatyki.

Posiadamy również:

W ofercie mamy także pasujące do sprzedawanych przez nas szybkozłączy hydraulicznych z gwintem zewnętrznym i wewnętrznym produkcji krajowej i zagranicznej osłonki przed zanieczyszczeniami.

Kliknij na logo by dowiedzieć się więcej.

CZĘŚCI

Prowadzimy sprzedaż części do koparek: BIAŁORUŚ, JCB, CAT, CASE, OSTRÓWEK.

Towar sprowadzamy na zamówienie w ciagu 3 dni.

W ciagłej sprzedaży posiadamy zęby do różnych rodzajów maszyn.

FILTRY

Posiadamy duży wybór wkładów filtracyjnych, powietrznych, olejowych, paliwowych i hydraulicznych, przeznaczonych do koparek, spychaczy, ładowarek, ciągników, kombajnów, samochodów ciężarowych, pomp oraz innych maszyn i urządzeń takich firm jak: CASE, CATERPILLAR (CAT), POLKAIN, JCB, KRAMER, MANOMAG, CLARK, ATLAS, LIEBHERR, KUBOTA, KOMATSU, HITASCHI, NEWHOLLAND, VOLVO, TEREX, DRESSTA, MANITOU, KOBELCO, BOBCAT, HIDROMEK, MITSUBISHI, WARYŃSKI, OSTRÓWEK, BIAŁORUŚ, MTZ, JUMZ.

Wszystkie filtry, wykonane są z najwyższej jakości materiałów filtracyjnych i posiadają certyfikaty na znak bezpieczeństwa "B".

Dobierz flilty do swojego pojazdu:

OLEJE

Prowadzimy sprzedaż olei różnych producentów, krajowych i zagranicznych. Sprzedajemy oleje hydrauliczne, maszynowe, silnikowe, przekładniowe oraz specjalistyczne, np. olej emulgujący do maszyn skrawających.

Oferujemy oleje bezpośrednio z beczki oraz pakowane u producenta w różnej wielkości opakowania. Oleje hydrauliczne, będące w ciągłej sprzedaży, rozlewamy w Państwa pojemniki.Przy większych ilościach cena do negocjacji.

Dobierz olej do swojego pojazdu:

PRZEWODY

Nasze przewody hydrauliczne są produktem wysokiej jakości.

Korzystamy z węży takich producentów jak:

balflex
semper flex
stomil

Zakres ciśnień maksymalnych w naszych przewodach mieści się pomiędzy 16¸ 40 MPa tj. ok. 160¸ 400 Bar.

ZAKUCIA

Nasza firma posiada w sprzedaży szeroką gamę zakuć, renomowanych producentów krajowy i zagranicznych, spełniające normy bezpieczeństwa.

ZĘBY

W ciągłej sprzedaży posiadamy zęby do różnych rodzajów maszyn:

Kliknij na logo by pobrać katalog.

INFO

Wszystkie umieszczone tutaj logotypy oraz nazwy i znaki towarowe posiadają swoich właścicieli i są chronione prawnie, a umieszczone zostały w celach informacyjnych.

Wszystkie katalogi umieszczone na stronie zapisane zostały w formacie pdf, który wyświetlić można, np. programem Acrobat Reader.

Niektóre katalogi zostały spakowane programem WinRar.